21st century Art Auction / 21 August 2021

7. Katarzyna Środowska | Chwila przerwy, 2021

Past auctions21st century Art AuctionChwila przerwy, 2021

Katarzyna Środowska (ur. 1971)

Chwila przerwy, 2021

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygnowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2021' oraz opisany na odwrocie: '"CHWILA PRZERWY" | ŚRODOWSKA 2021 | OLEJ/PŁÓTNO | 120x120 cm | Katarzyna Środowska'

6 500 zł