olej, płótno, 150 × 90 cm, sygnowany na blejtramie: 'Kułakowski'
WYSTAWIANY: Mariusz Kułakowski. Prześwity, Sopocki Dom Aukcyjny, listopad - grudzień 2018 LITERATURA: Mariusz Kułakowski, Sopot 2022, s. 118