Władysław Strzemiński
Kwiaty, 1944
akwarela, czarna kredka, papier, 29,5 x 41,5 cm, sygnowany i datowany l. d.: 'W.Strz | 1944', na odwrocie opinia Janusza Zagrodzkiego potwierdzająca autentyczność pracy: 'Rysunek jest oryginalnym dziełem Władysława Strzemińskiego, jednym z serii rysunków na podobny temat, wykonany w 1944 roku | Janusz Zagrodzki | Łódź, dn. 2 IX 1979 roku.'...
80 000 zł *Conditional sale
View item