Fine Art Auction / 8 October 2016

35. Marian Szczerbiński | Żółte róże

Past auctionsFine Art AuctionŻółte róże
35
Żółte róże

Marian Szczerbiński (1900-1981)

Żółte róże

olej, tektura, 48 x 68 cm, sygn.p.d. M Szczerbiński

3 000 zł