olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 2016. IX | M. WIELEK - | MANDRELA | <
2018 – wystawa indywidualna „Płyniemy po górach”, Konsulat Generalny RP, Kolonia
2016 – wystawa indywidualna „Moje ręce jak rzeka”, BWA Gorzów Wielkopolski