olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. l.d.: Kat. Karpowicz 2016 Pangbourne oraz opisany na odwrocie: KATARZYNA | KARPOWICZ | „THE LIFE II” | 120 x 120 | oil on canvas | 2016
2018 – wystawa zbiorowa „XIV Aniversario, Montsequi Galeria, Madryt
2016 – wystawa zbiorowa „Espacios, ciudades, arquitecturas, gente..."", Montsequi Galeria, Madryt