14. 21st Century Art Auction / 2 March 2019

14. Magdalena Kwapisz - Grabowska | Frida, 2018

Past auctions14. 21st Century Art AuctionFrida, 2018
Frida, 2018

Magdalena Kwapisz - Grabowska

Frida, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: 'mkg' oraz opisany na odwrocie: "Frida" | figury ikony | 2018 100X120 | mKwapiszGrabowska'

2 600 zł