14 Aukcja Sztuki XXI wieku / 2 marca 2019

14. Magdalena Kwapisz - Grabowska | Frida, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Sztuki XXI wiekuFrida, 2018
Frida, 2018

Magdalena Kwapisz - Grabowska

Frida, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: 'mkg' oraz opisany na odwrocie: "Frida" | figury ikony | 2018 100X120 | mKwapiszGrabowska'

Magdalena Kwapisz - Grabowska Urodziła się w Gliwicach. W 1999 roku ukończyła krakowską Akademię Sztuk Pięknych (filia Katowice) uzyskując dyplom z wyróżnieniem w pracowni druku wklęsłego prof. Stanisława Kluski oraz malarstwa prof. Jacka Rykały. Od tego czasu brała udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą, a jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Otrzymała wyróżnienie w  międzynarodowym konkursie Chelsea International Fine Art Competition gdzie w skład jury wchodzili specjaliści z Goggenheim Museum , New York. W 2015 ukończyła kurs w zakresie teorii malarstwa na Universität der Künste w Berlinie.
Cena wylicytowana
2 600 zł