akryl, płótno, 70 x 120 cm, sygn. p.d.: Łukasz Kamiński 2015
W 2012 r. ukończył ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. K. Wachowiaka. Aneks do dyplomu z malarstwa ściennego zrealizował w pracowni prof. E. Tarkowskiego. Dyplom oraz aneks otrzymały wyróżnienie dziekańskie.Podczas wysawy najlepszych dyplomów warszawskiej ASP "COMING OuT 2012" przyznano mu nagrodę ufundowaną przez Panią Ewę Tomaszewską Posłankę do Parlamentu Europejskiego.