praca z teki „Legiony Polskie”, 1916 litografia barwna, papier, 42 × 31,5 cm w świetle oprawy sygn. p. d. na kamieniu: „l. Gottlieb” opis. I dat. p. d. na kamieniu: „Wolczesk/7.I.916” oraz niżej „Lekarzom Leg. Polsk pośw”