olej, tektura, 28 × 41 cm
sygn. monogramem i dat. p. d.: K/W 1956
na odwrocie przedstawienie letniego pejzażu oraz na papierowym zabezpieczeniu
dwie naklejki z Centralnego Biura Wystaw w Krakowie z tytułem pracy i opisem oraz pieczęć: ZPAP Kraków / PRZYJĘTY