dyptyk, akryl, płótno, 2 x 130 x 110 cm, sygn. na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat, 2010r. dyptyk cz.1 "Siostry", Katarzyna Janiec-Piłat, 2010r. dyptyk cz. 2 "Siostry".