41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

25. Katarzyna Janiec-Piłat | Siostry, 2010

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiSiostry, 2010
Siostry, 2010

Katarzyna Janiec-Piłat

Siostry, 2010

dyptyk, akryl, płótno, 2 x 130 x 110 cm, sygn. na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat, 2010r. dyptyk cz.1 "Siostry", Katarzyna Janiec-Piłat, 2010r. dyptyk cz. 2 "Siostry".

Katarzyna Janiec-Piłat Absolwentka Wydziału Rzeźby Warszawskiej ASP i Wydziału Psychologii UW. W 2004 roku w Galerii Sztuki Fibak & Program zorganizowała wystawę swojej pracy dyplomowej- obrazów ceramicznych, które teraz zdobią wnętrze jednego z nowoczesnych budynków mieszkalnych na warszawskim Śródmieściu. W 2010 roku zorganizowała wernisaż swojego malarstwa połączony z wystawą w Traffic Club Warszawa. Bierze udział w aukcjach oraz organizuje coroczne wernisaże swojego malarstwa. W styczniu 2013 roku wydała książkę ze swoimi wierszami pod tytułem ?Bajki Serca?, której opracowanie graficzne wykonała Maria Sanjuan-Janiec.
Cena wylicytowana
3 000 zł