61 Young Art Auction / 17 September 2016

42. Kamil Niewiński | Wspomnienia, 2016

HomePast auctions61 Young Art AuctionWspomnienia, 2016
42
Wspomnienia, 2016

Kamil Niewiński

Wspomnienia, 2016

akwarela, akryl, węgiel, sklejka drewniana z nabitym płótnem, 53 x 45,5 cm, sygn. l.d.