61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

42. Kamil Niewiński | Wspomnienia, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiWspomnienia, 2016
42
Wspomnienia, 2016

Kamil Niewiński

Wspomnienia, 2016

akwarela, akryl, węgiel, sklejka drewniana z nabitym płótnem, 53 x 45,5 cm, sygn. l.d.