Works on Paper / 23 January 2021

20. Józef Pankiewicz | Ulica Jerzual w Dinan z psem, 1906

Past auctionsWorks on PaperUlica Jerzual w Dinan z psem, 1906

Józef Pankiewicz (1866 Lublin - 1940 Marsylia)

Ulica Jerzual w Dinan z psem, 1906

akwaforta, papier, 17,9 × 11,1 cm (odcisk płyty), 27,5 × 17 cm (arkusz)
sygn. ołówkiem p. d.: pankiewicz

3 400 zł