Works on Paper / 23 January 2021

21. Józef Pankiewicz | La Cours-la-Reine, Rouen - Gondole w Wenecji (dwie kompozycje na jednym arkuszu), 1904

Past auctionsWorks on PaperLa Cours-la-Reine, Rouen - Gondole w Wenecji (dwie kompozycje na jednym arkuszu), 1904

Józef Pankiewicz (1866 Lublin - 1940 Marsylia)

La Cours-la-Reine, Rouen - Gondole w Wenecji (dwie kompozycje na jednym arkuszu), 1904

1. Rouen – Le Cours la Reine, 1899 lub 1904
akwaforta, papier, 8 × 13,5 cm (odcisk płyty), 32,5 × 25,5 cm (arkusz)
sygn. ołówkiem p. d.: Pankiewicz l. d. ołówkiem: 20

2. Venice – Les Gondoles, 1899 lub 1904
akwaforta, papier, 9 × 17 cm (odcisk płyty), 32,5 × 25,5 cm (arkusz)
sygn. ołówkiem p. d.: Pankiewicz
l. d. ołówkiem: 20

4 200 zł