Maps and Prints Auction / 28 January 2017

160. Johann Carl Schultz | St. Bartholomäi

Past auctionsMaps and Prints AuctionSt. Bartholomäi
160
St. Bartholomäi

Johann Carl Schultz (1801 Gdańsk-1873 tamże)

St. Bartholomäi

Kościół św. Bartłomieja w Gdańsku, 1855 r., rycina pochodząca z teki: ?Das malerische Danzig um 1850?, wyd. Danziger Verlags-Gesellschaft m.b.H., Gdańsk 1921 r., Meisenbach Riffarth & Co., Berlin, nakład 500 sztuk; sygn. na płycie: monogram wiązany ?ICS? i data 1855; akwaforta, wym. 32,8 x 23,7 cm (odcisk płyty)