73 Young Art Auction / 17 October 2018

30. Joanna Misztal | Kocha, nie kocha, 2018

Past auctions73 Young Art AuctionKocha, nie kocha, 2018
30
Kocha, nie kocha, 2018

Joanna Misztal

Kocha, nie kocha, 2018

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

1 700 zł