73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

30. Joanna Misztal | Kocha, nie kocha, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiKocha, nie kocha, 2018
30
Kocha, nie kocha, 2018

Joanna Misztal

Kocha, nie kocha, 2018

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 700 zł