Contemporary Art Auction / 17 March 2018

49. Jarosław Modzelewski | Gdzie ja jestem?, 2013

Past auctionsContemporary Art AuctionGdzie ja jestem?, 2013
49
Gdzie ja jestem?, 2013

Jarosław Modzelewski (ur. 1955, Warszawa)

Gdzie ja jestem?, 2013

tempera żółtkowa, płótno, 150 x 200 cm
sygn. na odwrocie: Jarosław Modzelewski | Gdzie ja jestem? | 150 x 200 | temp. żółtkowa | 2013

Wystawiany: Wizytująca Galeria, Jarosław Modzelewski, 1. Ludzie, 2. Konflikt, 3. Przyroda, Warszawa 22 czerwca-15września 2016
Reprodukowany i opisany: Jarosław Modzelewski, 1. Ludzie, 2. Konflikt, 3. Przyroda, Wizytująca Galeria, Warszawa, 2016, s. 46

60 000 zł