olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. p.d.: 'Szczepkowski 17' oraz opisany na odwrocie: 'JAN SZCZEPKOWSKI 2017 | - THE TRAVELLING PHILOSOPHER - | - FILOZOF W PODRÓŻY -'
2018 – wystawa indywidualna „Malarstwo”, Galeria Uniwersytecka, Cieszyn
2017 – wystawa indywidualna „Artes Liberales”, Galeria Wspólna, Bydgoszc
2017 – wystawa indywidualna „Nieruchoma kurtyna”, Pragaleria, Warszaw
2017 – wystawa indywidualna „Voyage”, Galeria ToTu, Rzeszów