16. 21st Century Art Auction / 24 August 2019

3. Łukasz Huculak | Geopolityka, 2018

Past auctions16. 21st Century Art AuctionGeopolityka, 2018
Geopolityka, 2018

Łukasz Huculak (ur. 1977)

Geopolityka, 2018

tempera, akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: 'Huculak 18'

2018 – wystawa zbiorowa „100 lat” w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski, Lwowski Pałac Sztuki, Lwów (Ukraina)

3 200 zł