Fine Art Auction / 8 October 2016

41. Jan Szancenbach | Sad pod Krakowem

Past auctionsFine Art AuctionSad pod Krakowem
41
Sad pod Krakowem

Jan Szancenbach (1928 Kraków - 1998 tamże)

Sad pod Krakowem

olej/płótno,59 x 67 cm, sygn.p.d. Szancenbach, na odwrociu tytuł i data 1989