Fine Art Auction / 28 November 2020

72. Ignacy Pieńkowski | Cynie w wazonie

Past auctionsFine Art AuctionCynie w wazonie
72

Ignacy Pieńkowski (1877 Dołubów - 1948 Kraków)

Cynie w wazonie

olej, płótno na tekturze, 59,5 × 45,5 cm w świetle ramy
sygn. p. g.: Ipieńkowski

11 000 zł