olej, płótno, 60 x 74 cm, sygn. l.d.: H.Epstein Pochodzenie: -kolekcja prywatna, Polska Lit.: Artur Winiarski, Henri Epstein, Mistrzowie Ecole 2015 r, repr. kat. 88, s. 167