Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

39. Henryk Epstein | Wieś w pobliżu lasu

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Wieś w pobliżu lasu
39
Wieś  w pobliżu lasu - 1Wieś  w pobliżu lasu - 2Wieś  w pobliżu lasu - 3

Henryk Epstein (1891 Łódź - 1944 Auschwitz)

Wieś w pobliżu lasu

olej, płótno, 60 x 74 cm, sygn. l.d.: H.Epstein
-kolekcja prywatna, Polska
Lit.: Artur Winiarski, Henri Epstein, Mistrzowie Ecole 2015 r, repr. kat. 88, s. 167