Varia 36 / 27 June 2020

113. Ewa Skaper | Wiosenka, 2001 r.

Past auctionsVaria 36Wiosenka, 2001 r.
113
Wiosenka, 2001 r.

Ewa Skaper (ur. 1954 Olsztyn)

Wiosenka, 2001 r.

olej, płótno, 13 × 18 cm
sygn. p. d.: Skaper
opisany na odwrocie: 577/EWA SKAPER/ GDAŃŚK 2001/WIOSENKA/OLEJ 13 X 18

1 000 zł