Aukcja Jesienna / 8 October 2022

24. Czesław Wasilewski | Na wozie

Past auctionsAukcja JesiennaNa wozie

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Na wozie

olej, płótno, 50 × 80 cm
sygn. p. d.: „Cz.Wasilewski”

0 zł