Aukcja Jesienna / 8 października 2022

24. Czesław Wasilewski | Na wozie

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja JesiennaNa wozie
Czesław Wasilewski | Na wozie

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Na wozie

olej, płótno, 50 × 80 cm
sygn. p. d.: „Cz.Wasilewski”

Estymacja:
22 000 - 27 000 zł
Cena wywoławcza:
17 000 zł