Militaria Auction / 18 April 2020

158. BAGNET POLSKI WZ 24

Past auctionsMilitaria AuctionBAGNET POLSKI WZ 24
158
BAGNET POLSKI WZ 24

BAGNET POLSKI WZ 24

Na jelcu numer bagnetu „5128”, na głowicy „WZ 24”. Na progu zewnętrznym sygnatura „PERKUN”, numer „208324” oraz litera „S” w kwadracie, na wewnętrznym „W.P.” pod orłem. Głownia w dobrym stanie. Metalowa pochwa bez korozji, powierzchowne przebarwienia.

600 zł