Militaria Auction / 18 April 2020

159. BAGNET POLSKI WZ 24

Past auctionsMilitaria AuctionBAGNET POLSKI WZ 24
159
BAGNET POLSKI WZ 24

BAGNET POLSKI WZ 24

Na jelcu nieczytelne znaki numeratora. Zamek zapieczony. Głownia w dobrym stanie. Na progu zewnętrznym sygnatura „PERKUN”, punca w sześcioboku oraz numer „243592”. Pochwa bez wgnieceń, z powierzchowną korozją. Przy bagnecie żabka polska WZ 28.

900 zł