Art and Jewellery Auction / 18 November 2017

91. Armand Godard | Tancerka z obręczą

Past auctionsArt and Jewellery AuctionTancerka z obręczą
91
Tancerka z obręczą

Armand Godard (XIX/XX w.)

Tancerka z obręczą

brąz patynowany, podstawa z marmuru; sygn. na podstawie: GODARD oraz, w okręgu: BRONZE GARANTI PARIS/J. B. DEPOSEE; wys. 46 cm

3 800 zł