Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

91. Armand Godard | Tancerka z obręczą

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiTancerka z obręczą
91
Tancerka z obręczą

Armand Godard (XIX/XX w.)

Tancerka z obręczą

brąz patynowany, podstawa z marmuru; sygn. na podstawie: GODARD oraz, w okręgu: BRONZE GARANTI PARIS/J. B. DEPOSEE; wys. 46 cm

Cena wylicytowana
3 800 zł