Fantasy Art Auction / 16 February 2022

13. Arkadiusz Dzielawski | Aeromachiny, 2017

Past auctionsFantasy Art AuctionAeromachiny, 2017

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Aeromachiny, 2017

olej, płyta, 78 x 62 cm, sygnowany p.d.: '20 [AD] 17 | Arkadiusz | Dzielawski' oraz na odwrocie: '20 [AD] 17 | Arkadiusz Dzielawski | "Aeromachiny"'

44 000 zł *Conditional sale