olej, płyta, 78 x 62 cm, sygnowany p.d.: '20 [AD] 17 | Arkadiusz | Dzielawski' oraz na odwrocie: '20 [AD] 17 | Arkadiusz Dzielawski | "Aeromachiny"'
Arkadiusz Dzielawski Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, a także Instytutu Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni Jerzego Filipa Sztuki. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Otrzymał w 1993 roku Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy.