Fantasy Art Auction / 19 June 2021

15. Andrzej Malinowski | Królowa wężów, 2018

Past auctionsFantasy Art AuctionKrólowa wężów, 2018

Andrzej Malinowski (ur. 1947)

Królowa wężów, 2018

akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygnowany p.b.: 'ANDRZEJ MALINOWSKI' oraz opisany na odwrocie: '"REINES DES SERPENTS" | ANDRZEJ MALINOWSKI | PARIS 2018 | "KRÓLOWA WĘŻÓW" | ANDRZEJ MALINOWSKI | PARYŻ 2018'

12 000 zł