olej, płótno, 41 × 33 cm sygn. p.g.: Halicka Proweniencja: – Kolekcja Toma Podla, USA (depozyt w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli) – Kolekcja prywatna, Polska Wystawiany: - Alicja Halicka. Mistrzowie Ecole de Paris., Villa La Flaur, Konstancin 23 września 2011 - 31 grudnia 2011 Reprodukowany: - K.Zagrodzki, Alicja Halicka. Mistrzowie Ecole de Paris, Wyd. MUSA SA, Warszawa 2011, s.63