olej, płótno, 69 × 85 cm
sygn. śr. d.: Lenica
Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, 23.06–26.08. 2018
Literatura:
Sztuka współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, Bydgoszcz 2018, s. 172 (il.)