Fine Art Auction / 8 October 2016

10. Aleksander Augustynowicz | Wyczekiwanie

Past auctionsFine Art AuctionWyczekiwanie
Wyczekiwanie

Aleksander Augustynowicz (1865 Iskrzynia - 1944 Warszawa)

Wyczekiwanie

akwarela, papier, 62 x 46 cm, sygn.i dat.p.d.: Augustynowicz/1912 na odwrocie nalepka z Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga z Warszawy(ul. Marszałkowska 131) oraz orzeczenie Kazimierza Buczkowskiego