olej, płótno, 140 x 110 cm, opisany na odwrocie
2017 – wystawa indywidualna „Hypnagogia”, Christmas Steps Gallery, Bristol
2015 – wystawa indywidualna „Wiwarium”, Muzeum Miasta Mysłowice, Mysłowice
2015 – wystawa zbiorowa „Transkrypcja”, Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki, Sosnowiec
2014 – wystawa zbiorowa „Najlepsze Dyplomy ASP”, Wielka Zbrojownia Akademii Sztuk Pięknych, Gdańsk