olej, akryl, pigmenty, pastel olejny, mączka marmurowa, płótno, 90 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'Agata Nowak | Obrazowanie X z cyklu "Moja alchemia" | olej, akryl, pigmenty, pastel, mączka marmurowa | 90 x 130 cm | 2021 |'