21st century Art Auction / 20 October 2021

14. Agata Nowak | Obrazowanie X, z cyklu

Past auctions21st century Art AuctionObrazowanie X, z cyklu

Agata Nowak (ur. 1983)

Obrazowanie X, z cyklu

olej, akryl, pigmenty, pastel olejny, mączka marmurowa, płótno, 90 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'Agata Nowak | Obrazowanie X z cyklu "Moja alchemia" | olej, akryl, pigmenty, pastel, mączka marmurowa | 90 x 130 cm | 2021 |'

2 800 zł