akryl, płótno, 114 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'AGATA | 2001'
POCHODZENIE:
- Galeria Karowa, Warszawa
- kolekcja prywatna, Polska
- Dom aukcyjny DESA Unicum, Warszawa (22.03.2018, poz. 5)
- kolekcja prywatna, Polska
2001 - „DYPLOM”, wystawa podyplomowa, Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa