olej, tektura, 64,5 × 49,5 cm
sygn. i dat. l. d.: ZYGM.KAROLAK 1982
na odwrocie autorski opis pracy oraz numer z wystawy w Paryżu w 1993 roku
Kolekcja rodziny artysty
Zygmunt Karolak. Ocalić od zapomnienia. Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Związek Artystów Plastyków w Gdańsku, październik 2017.
Wystawa rysunków, akwareli i malarstwa olejnego, Ville d`Avray pod Paryżem, 1993 r.
Reprodukowany:
Zygmunt Karolak Ocalić od zapo