olej, płyta pilśniowa, 99,5 x 96,5 cm (w świetle oprawy), sygnowany na odwrocie: 'RV | BEKSIŃSKI', na odwrocie napis flamastrem: 'W Banach 11.11.2019 | SANOK'
Do obrazu dołączone dwa certyfikaty:
- Wiesława Banacha z 11 XI 2019.
- Piotra Dmochowskiego z 29 XI 2019 roku.
LITERATURA:
– Beksiński. Peintures et Dessins 1987-1991, Anna et Piotr Dmochowski API, „Galerie Dmochowski-musee-galerie de Beksinski“, Paris, s. 39, il. b. 21.