olej, płyta, 88 x 73 cm, sygnowany na odwrocie: 'BEKSIŃSKI | 1980'
REPRODUKOWANY:
Beksiński. Photographies, Dessins, Sculptures, Peintures, Anna i Piotr Dmochowski, Paryż 1988/89, s. 172 (poz. 211)
Zdzisław Beksiński 1929–2005, Wiesław Banach, Olszanica 2011, s. 177