akwarela, gwasz, ołówek, flamaster, papier, 22 x 15,5 cm, sygn i dat. ołówkiem p.d.: Zb 18 X 1974, u dołu pieczęć: JKK
kolekcja Jana Krzysztofa Kamińskiego