Fine Art Auction / 2 May 2015

17. Z. Albin.-Minkiewiczowa | Tulipany w wazonie

Past auctionsFine Art AuctionTulipany w wazonie
Tulipany w wazonie

Z. Albin.-Minkiewiczowa (1886 Klagenfurt - 1971 Lwów)

Tulipany w wazonie

olej, sklejka, 48,5 × 53,5 cm
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
na odwrocie pieczątka firmy ramiarskiej: FILIP EBEL / Lwów / ul. Sykstuska 12.

4 600 zł