akwarela, ołówek, papier, 18 × 27 cm w świetle passe-partout sygn. p. d.: WW na odwrocie stempel: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, faksymile podpisu artysty WW, numer ze spuścizny artysty 001522 oraz napis ołówkiem: Riviere 1925 Nicea.