Works on Paper / 23 January 2021

15. Wojciech Weiss | Piesek

Past auctionsWorks on PaperPiesek

Wojciech Weiss (1875 Leorda na Bukowinie - 1950 Kraków)

Piesek

akwarela, papier, 21,5 × 30 cm
sygn. ołówkiem p. d.: WW

na odwrocie ołówkiem l. d.: Podgórze (?)/1903 oraz owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000283

3 200 zł